Loading cart contents...
View Cart Ödeme
Cart subtotal:

Avon Ücretsiz Üyelik, Ürün ve Katalog
Neden Avon Üyesi Olmalıyım

Özgürce çalışma saatlerini planlayarak, %33’e varan kazanç sağlayabilir, sürpriz hediyeler kazanabilirsin. Avon Temsilcisi olarak satış yeteneklerini geliştirirken yeni bir sosyal çevreye sahip olabilir, en yeni Avon ürünlerini indirimli fiyatlarıyla ilk sen deneyebilirsin.

2 Saat içerisinde Avon temsilcisi olarak kazanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmaktır. Dilerseniz formu doldurmadan önce dünyanın en eski kozmetik markası Avon’u yakından tanıyabilir ve temsilci olduğunuzda elde edeceğiniz imkanları görebilirsiniz.

Üyelik kampanyası kapsamında kazandığınız ürün ücretsiz kataloğunuzla birlikte adresinize kadar gönderilecektir. 3.5 TL kargo ücreti alıcıya ait olup başka hiç bir ek ücret yoktur. Hediye ürün kampanyamız stoklarla sınırlı olup stok durumuna göre başka bir ürün gönderilebilir

ÜCRETSİZ ÜRÜN KAMPANYASI

Şimdi formu doldurarak anında Avon True Colour Perfectly Matte Ruj ürününe ücretsiz sahip olacaksınız. Avonun en çok tercih edilen rengi marvelous mocha veya beğendiğiniz başka bir renk ruju ücretsiz kataloğunuzla birlikte adresinize kadar gönderiyoruz. Ek ödeme yok. Şimdi Avon üyesi ol anında kazan.