Loading cart contents...
View Cart Ödeme
Cart subtotal:

Avon Merak Edilenler

Bu sayfada Avon ve avonurunlerim.com internet sitesi hakkında sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan konu hakkında bu sayfada bilgi bulamıyorsanız sağ altta yer alan mesaj gönderme aracı ile sorularınızı bize iletebilirsiniz.

avonurunlerim.com internet sitesi hakkında

Avonurunlerim.com internet sitemiz Avon markası dışında Satış Liderine ait şahsi bir sitedir. Sitemizde yer alan görseller ve bilgiler avon.com.tr internet sitesinden alınmıştır. Sitemize yer alan ücretsiz ürün ve katalog kampanyası avon markasının kampanyası olmayıp ekip kurmak amacı ile kendi insiyatifimizle oluşturduğumuz bir kampanyadır. Kampanya dahilinde üye olan kişileri ekibimize dahil ederek ilgili ve çalışkan bir ekip lideri ile çalışma fırsatı sunuyoruz.

İade ve iptal

Satın aldığım üründen memnun kalmazsam iade edebiliyor muyum?

Tüm iade süreci müşteri ve Avon arasında gerçekleşecektir. Satın alınan ürünler teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir. İade göndermek istediğinde fatura üzerindeki “Ürün İade Bilgileri” alanını eksiksiz doldurup imzalamalısın. İadelerini PTT Kargo teslimatı sırasında ya da teslimat sonrası 1 gün içerisinde PTT şubelerine giderek verebilirsin. İade ürün promosyonlu bir ürünse, ürünün yanında gönderilen hediye ya da indirimli ürünlerin de iade edilmesi gerekmekir. Aksi halde ürün iadesi kabul edilemez. İadeler sadece PTT Kargo ile ücretsiz olarak Avon’a gönderilebilir. Diğer kargo firmaları ile ücretli gönderebilir. 60 TL altındaki siparişlerde 6TL teslimat ücreti alınır. Koli iadesi durumunda faturaya yansıtılan teslimat ücreti müşteriye iade edilmemektedir. Kabul edilen ürün iade bedeli en geç 10 gün içinde kredi kartına iade edilir.

Kaç gün içerisinde iade gönderebilirim?

Satın alınan ürünler teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir.

Nasıl iade gönderebilirim?

Müşterimiz, fatura altındaki kesilebilir iade alanını doldurup imzalayarak PTT Kargo subesine bırakmalıdır. İade ürün promosyonlu bir ürünse, ürünün yanında gönderilen hediye ya da indirimli ürünlerin de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde ürün iadesi kabul edilememektedir. İadeler sadece PTT Kargo ile ücretsiz olarak Avon’a gönderilmektedir.  Diğer kargo firmaları  ile ücretli gönderebilir.

İç giyim ürünlerinin iade şartları nedir?

Mayolarda ve iç giyim alt çamaşırlarda, deneme esnasında ağ kısmındaki hijyen bantları asla çıkarılmamalı aksi halde değişim yapılmamaktadır. İç giyim üst grupta kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

Ürün değişimi yapabiliyor muyuz?

Ürünlerde renk, beden değişimi yapılamıyor, dilersen ürünü iade olarak gönderebilirsin. Ürünün hasarlı olması durumunda iade olarak işleme alınır.

Sipariş

Nasıl sipariş verebilirim?

Satın almak istediğin ürünleri sepetine at, sana uygun teslimat modelini seç siparişin sana ulaşsın.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişini gönderdikten sonra değişiklik yapamazsın.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına kdv dahil midir?

Satın aldığın ürünlerin fiyatına KDV dahildir. Faturanızda kdv oran ve tutarını ayrıca görebilirsin

Kargo ve Teslimat

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişi onaylamadan önce yazacağın adrese ürünlerini gönderebilirsin. Siparişi gönderdikten sonra adres değişikliği yapılamaz.

Siparişim ben adresde yokken gelmiş, ne yapabilirim?

PTT Kargo teslimatlarında alıcıya ulaşılamaması durumunda, kargon; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 10 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde 10 gün sonunda Avon’a iade edilir.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Sadece yurtiçinde satışımız bulunuyor.

Kargo hizmeti için bedel ödeniyor mu?

100 TL altındaki siparişlerde 10TL teslimat ücreti alınır. Koli iadesi durumunda faturaya yansıtılan teslimat ücreti müşteriye iade edilmemektedir.

Kargo takibimi nasıl yapabilirim?

Yönetim paneli sayfasında bulunan “Kargom nerede” linkine tıklayarak kargo takibini yapabilirsin. Bu koli için telefonuna gönderilen SMS’leri takip edebilir veya bukoli çağrı merkezini arayabilirsin